مشاوره آنلاین طراحی سایت

کسب اطلاعات از یک متخصص  که سالیان  تجربه اندوخته  بسیار ارزشمنداست ، این مشاوره می تواند از صرف وقت و هزینه جلوگیری نماید .

اعتماد به دیگران امری طبیعی و لازم می باشد ، داشتن اطلاعات مناسب می تواند در شناخت بهترین راه و مناسب ترین هزینه یارای شما باشد و از سوء استفاده از اعتماد شما جلوگیری می کند .

چرا این صفحه را تهیه کردیم ؟

شاهد آن هستیم که افراد بارها و بارها طراحی سایت ، طراح سایت خود را تغییر می دهند اما به نتیجه نمی رسند . اگر از هزینه پایین شروع کرده اند به تصور آنکه هزینه بالا می تواند مثمر ثمر باشد بیشتر هزینه می کنند و اگر هزینه بالا کرده اند طراح ها سایت دیگر را انتخاب می کنند . 

مشاهده می کنیم که تمامی می خواهند در صفحه اول گوگل حضور   و تحول بزرگی در کسب و کار خود داشته باشند ، بعضی به این تصور  که با هر هزینه ای و هر چقدر اندک حضور در صفحه اول گوگل در دسترس است و بر خواست خود مصر هستند و از همه بدتر آنکه بعضی همکاران ما و طراحان سایت  نیز مروج این اشتباه  می باشند  . اما در یک کلام صفحه اول گوگل تنها پاسخگوی ده مورد است و لاغیر .

دیده ایم که برای طراحی سایت و شکل و شمایل بسیار هزینه می شود اما استفاده درستی از امکانات سایت صورت نمی گیرد و دریغ از یک مطلب مناسب در سایت و گله مند هستند که چرا اینترنت و سایت نتوانسته کوچکترین کمکی به آنها بکند . 

 

اما مطمئن هستیم که بالاخره بازار و کارفرمایان به پختگی لازم رسیده  و  هر چه بیشتر از سایت و دیگر امکانات اینترنتی بهره مناسب خواهند برد و البته قبول خواهند کرد که در این عرصه نیز رقابت شدید است و آنکه زحمت بیشتر و هزینه بالاتر و درست تر کرده شایسته ثمر بیشتر است .

 

 

 

 

Design by: DARIUSH ZAMANI