خدمات سئو یا بهینه سازی سایت

وب برتر با ارائه خدمات سئو اصولی و تکیه بر محتوای ، ساختار سایت مناسب و کلمات کلید و بیش از ده ها پروژه موفق

با توجه به مزایای حضور در صفحه اول گوگل و کمکی برای رشد روز افزون و رونق کسب و کار ها می شود و افزایش تعداد فروش و همچنین فروش راحت تر و درآمد بیشتر با عث شده است که تمامی کسب و کارها و فعالان می خواهند در صفحه اول گوگل باشند .  اما تعدادی محدودی این شایستگی و برتر را به اثبات می رسانند. 

گوگل و موتورهای جستجوگر هر روز با هوش تر شده و الگوریتم های پیچیده ای را به کار می برند و تنها به کسانی که شایسته حضور در صفحه اول هستند این اجازه را صادر می کنند . سالها تجربه و انجام پروژه های متعدد درک درستی از عملکرد و تصمیمات موتورهای جستجو گر مانند گوگل در اختیار ما گذاشته است .

در خدمات سئو سایت یا بهینه سازی سایت به کلیه خدماتی اشاره داریم که باعث ارتقاء رتبه و ارزش سایت شما نزد موتورهای جستجو گر از جمله گوگل ، یاهو و بینگ می شود . تاکید ما در خدمات سئو وب سایت بر استانداردهای طراحی و ساختار سایت ، طراحی و کد نویسی وب سایت ، تولید محتوای غنی ، افزایش تعداد کلمات کلیدی سایت ، افزودن بر ارزش صفحات و کلمات کلیدی و افزایش چگالی کلمات کلید در صفحات ، در سایت و در فضای مجازی ، ایجاد لینک های مفید به سایت و ... می باشد .

تاکید ما در سئو و بهینه سازی سایت بر استواری و روند صحیح و مطابق خط مش های اعلام شده موتورهای جستجو گر مانند گوگل می باشد . و کاملا پی گیری الگوریتم های اعلامی گوگل می باشیم . یعنی از هر ترفند یا شگردها ( که معمولا برای جذب مشتری بوده و نه تنها ارزشی ندارند بلکه باعث تزلزل سایت می شود ) دوری می کنیم . 

سئو تنها مراعات چند دستور عمل و استفاده کردن از ترفند ها و فریبها نیست ، سئو یعنی درک و تجربه و کسب دانش و انجام و بهبود عملکرد مطابق الگورتیم های جدید است . اعتقاد نداریم که با خواند چند کتاب و مقاله می توان خدمات سئو مناسبی ارائه داد ، برای ارائه خدمات سئو باید موفقیت خودمات را با دیگران شریک شویم .

 

Social Media Promotion

توسعه رسانه های اجتماعی - تبلیغات و توجه به صفحات اجتماعی و افزایش فلو و بازدید سایت

Keyword AND Market Research

کلید واژه و تحقیقات بازار - تولید و استفاده درست از کلمات کلیدی

گزارش و تجزیه و تحلیل

این گزارشات برای ما راهنمای گام های دیگر و برای کارفرمایان گزارش روند و پیشرفت کار می باشد

Code Optimization - بهینه سازی کد

یک کمپین جامع بهینه سازی موتور جستجو، تمام عناصر فوق را دارند، اما آن را نیز به دیگر خدمات مهم مانند کلمه کلیدی پژوهش، گزارش رتبه بندی، گزارش ترافیک و ردیابی تبدیل ترکیب.

Design by: DARIUSH ZAMANI