طراحی سایت

طراحی سایت شخصی

سایت های شخصی باید دربرگیرنده ی اطلاعات مورد نظر صاحب سایت شامل درباره من و رزومه و غیره ، ثبت مطالب و پست های وی، امکان نظر دهی مخاطبین به مطالب، امکان تماس با صاحب سایت شخصی ، . ...

طراحی سایت ارزان

زیرا اگر قصد داشته باشید از CMS های آماده استفاده نمایید، وب سایت شما توسط موتور های جستجو به راحتی دیده نخواهد شد و همچنین نمی توانید تغییرات مد نظر خود را، با سلیقه خود انجام دهید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های و سایت های دارای خرید اینترتی باید به گونه ای طراحی شوند تا بتوانند کاربر را در سریع ترین زمان به کالای دلخواه وی برسانند.

طراحی سایت نیازمندی

ایندکس شدن سایت در گوگل مهمترین مشکل و دردسر مدیران سایت ها و از جمله سایت های آگهی است. اما سایت های طراحی شده توسط ما همه در گوگل به سرعت ایندکس و مهمتر آنکه در رتبه های بالای گوگل قرار میگیرند.

طراحی سایت تخفیف گروهی

موضوع تخفیف به جا و به صرفه، یکی از اصلی ترین موضوعات در فروش کالا ها و یا ارائه ی خدمات می باشد. بدین رو فروشندگان و خدمات دهندگان از ارائه ی تخفیف بهترین استفاده را می برند.

طراحی سایت شرکتی

جستجوی قوی برای پیدا کردن مطالب، نمایش اخبار شرکت، مجوزها و البته روش تماس با شرکت در طراحی سایت شرکتی از جمله ویژگی های اصلی یک سایت شرکتی می باشد.

طراحی سایت خبری

طراحی سايت خبری از جمله ی تخصصی ترین طراحی سایت ها می باشد که باید از تمامی منظر های نوع طراحی سایت، سئو ، سرعت و گرافیک زیبا ، بطور صحیح و مخصوص سایت خبری طراحی شده باشد.

طراحی سایت آموزشی

وب سايت هاي آموزشي به وب سايت هاي گفته مي شود که يا مربوط به موسسات آموزشي مي باشند و يا به صورت مستقل نسبت به ارائه آموزش آنلاين اقدام مي کنند.

طراحی سایت تبلیغاتی

هدف در طراحی سایت تبلیغاتی ارائه خدمات تبلیغاتی از حالت چاپی به حالت آنلاین و آسان نمودن ارائه نمونه کارها از طریق سایت و نیز نمایش ریز خدمات شرکت تبلیغاتی و یا پیک می باشد.

طراحی سایت پزشکی

پزشکان عزیز میتوانند با طراحی سایت پزشکی توسط ما در خدمت رسانی هرچه بهتر از طریق اینترنت شامل انتشار مقالات و اخبار ، مشاوره ی رایگان و یا مشاوره ی هزینه ای ، رزرو وقت قبلی برای مریضان , ...

طراحی سایت عکاسی

سایت های عکاسی گرافیکی ترین انواع سایت هاست که مهمترین مسئله در آنها ظاهر سایت و طریقه ی نمایش نمونه کارها و گالری تصاویر و محصولات می باشد.

طراحی سایت تفریحی

حوزه های طراحی سایت تفریحی شامل بازی آنلاین، سایت اس ام اس، سایت مسابقات آنلاین و قرعه کشی آنلاین، سایت نمایش عکس و گالری های تصاویر، چت آنلاین، به نوعی فروم ها، دوست یابی و ... می باشد.

طراحی سایت بازرگانی

شرکت های بازرگانی در صورت داشتن یک سایت مناسب و چند زبانه و نمایش محصولات و خدمات به مشتریان داخلی و خارجی، میتوانند در جذب مشتری در حوزه ی کاری خود موفق تر عمل نماینند.

طراحی سایت صنعتی

از جمله ی بهترین ابزار ها برای بازاریابی کارخانجات، شرکت های صنعتی و واحد های تولیدی، داشتن یک سایت مناسب و طراحی سایت صنعتی پربازده می باشد.

طراحی سایت هتل

امروزه در دنیای دیجیتال، هتل داران نیز به داشتن یک سایت قوی که بتواند نیازهای آنها را در این حوزه برآورده کند نیازمندند.

طراحی سایت مدارس

طراحی سایت مدارس باید به شکلي باشد که بتوان ارتباطی درست و متقابل بين دانش آموزان و مدرسه از طریق سایت برقرار شود.

طراحی سایت ورزشی

ورزش مسلما از جمله پرطرفدارترین موضوعات یک جامعه است. به نسبت آن در دنیای اینترنت این نیز سایت های ورزشی از اهمیت فراوان و تعداد بازدید بالایی برخوردارند.

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک باید به گونه ای باشد که بتواند ارتباط مناسبی را بین متقاضیان ملک و خانه و مشاوران و البته محلی برای جذب مشتریان از طریق سایت باشد.

طراحی تالار گفتگو

ظاهر گرافیکی جذاب و متفاوت با باقی فروم ها. متاسفانه اکثر تالار های گفتگوی موجود به دلیل آماده بودن ظاهری شبیه به هم دارند و فاقد جذابیت های بصری هستند.

طراحی سایت ساختمانی

نکته ی مهم در طراحی این سایت ها طریقه ی نمایش پروژه ها و فعالیت ها و خدمات آنهاست که باید به طور جذابی در دید بازدید کنندگان قرار گیرد.

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی وب سایت دکوراسیون باید بصورت گرافیکی بسیار جذاب همچون حرفه ی دکوراسیون باشد. نمایش پروژه ها بصورت دسته بندی شده در زمینه های کاری و نیز دسته بندی شده بر اساس انجام شده، در حال اجرا و آتی باشد.

طراحی سایت بانوان

حتی می توانند از طریق وب سایت، محصولات ساخته شده و آثار هنری خود را به راحتی و بدون نیاز داشتن به مغازه، به فروش برسانند.

طراحی شبکه های اجتماعی

شما در یک وب سایت شبکه مجازی می توانید مانند وب سایت های محبوبی مثل فیسبوک عمل نمایید و به هر کاربر اختیارات متنوع و جذابی دهید تا جذب وب سایت شما بماند.

طراحی سایت B2B

در این نوع تجارت یک شرکت ارائه دهنده خدمات، یک و یا چندین شرکت تجاری دیگر را در کنار هم جمع می نماید و از خدمات و محصولات آنها برای شرکت خود و یا برای ارائه به مشتریان خود استفاده می نماید.

طراحی سایت واکنش گرا

این واکنش و عملی را که قرار است یک وب سایت انجام دهد، تغییر حالت اندازه و سایز صفحه، بر اساس دستگاهی می باشد که با آن وب سایت دیده خواهد شد.

طراحی سایت مجله اینترنتی

بسیاری از مجلات و روزنامه ها نیز با توجه به این رقابت ایجاد شده در دنیای مجازی برای جذب مخاطبین، راه دیگری را در پیش گرفته اند که آن، طراحی سایت برای مجلات و روزنامه ها می باشد.

طراحی سایت بازی آنلاین

از جمله وب سایت های محبوب در دنیا، سایت های بازی آنلاین می باشند. این وب سایت ها با توجه به جذاب بودن بازی برای عموم مردم در جهان، اقدام به طراحی سایت برای ایجاد سرگرمی برای مردم دنیا کرده اند؛

طراحی سایت مراکز تجاری

مهمترین بحثی که امروزه در تجارت مطرح می باشد، رسیدن به تجارت الکترونیک و استفاده از بازاریابی اینترنتی برای فروش محصولات و خدمات برای یک شرکت می باشد.

طراحی سایت مهندسی

شاید بسیاری از مهندسین که تازه شروع به فعالیت کرده باشند، بتواند از این مزیت مهم دنیای اینترنت بهره کافی ببرند و خود را به راحتی به جامعه معرفی نمایند.

طراحی سایت علمی

با استفاده از این وب سایت و امکاناتی که برای ما ایجاد می شود ما می توانیم به راحتی تحقیقات علمی خود را منتشر نماییم و در اختیار جامعه قرار دهیم.

طراحی سایت صرافی

این اقدام نیز باعث پیشی گرفتن صرافی ما از سایر رقبا نیز خواهد شد و همچنین با توجه به گستردگی تبلیغات و بازاریابی اینترنتی می توانیم تعداد مشتریان خود را افزایش داده و منجر به درآمدزایی بیشتر برای خود

طراحی سایت گردشگری

یکی از بهترین راه های معرفی یک شغل و کسب و کار و همچنین ارائه محصولات و خدمات، اقدام به طراحی سایت می باشد.

طراحی سایت خودرو

البته با توجه به این گستردگی استفاده از اینترنت برای بازاریابی، رقابت فشرده ای نیز بین شرکت های مختلف هم صنف به وجود آمده است.

طراحی سایت هنری

اگر شما یک هنرمند هستید و قصد دارید آثار خود و هنر خود را به طور چشم گیری در بین مردم معرفی نمایید، برای رسیدن به این هدف ما به شما یک راهکار پیشنهاد می نماییم، و آن طراحی سایت حرفه ای می باشد.

طراحی سایت رستوران

همچنین از طریق بازاریابی اینترنتی یک رستوران می تواند اقدام به معرفی و بازاریابی برای رستوران خود نماید و اقدام موثری در افزایش فروش خود انجام دهد.

طراحی سایت انتشارات

انتشارات مختلف از طریق وب سایت خود، توانسته اند اقدام به فروش کتب به صورت کتاب های چاپی و کتابهای الکترونیک نمایند.

طراحی سایت موزیک

این سایت ها با توجه به علاقه زیاد مردم در دنیا به موسیقی و دانلود موزیک های روز دنیا، می توانند تعداد زیادی بازدید کننده را به وب سایت خود جذب نمایند.

طراحی سایت WEBSITE DESIGN

ا شناخت کاملی از مشاغل و نیازهای آنها برای طراحی سایت داریم ، با تکنولوژی روز دنیا آشناهستیم و خدمات خود را در اسرع وقت و قیمت نازل ارائه می کنیم

Design by: DARIUSH ZAMANI